Korporačné premeny obchodných spoločností

Spolupráca s našou advokátskou kanceláriou

Vážení klienti,

Radi by sme Vás informovali o našej špecializácii v oblasti korporačných premien obchodných spoločností. Naša advokátska kancelária sa zaoberá poskytovaním komplexných právnych služieb spojených s premenami domácich i zahraničných spoločností. V snahe ponúknuť Vám najvyššiu kvalitu služieb, sme tu, aby sme Vám pomohli s realizáciou cezhraničných premien, zlúčení, ale aj premiestnenia sídla vašej spoločnosti.

Cezhraničné premeny obchodných spoločností

Zvládanie cezhraničných premien spoločností môže byť náročné a komplikované. Naša kancelária je pripravená poskytnúť Vám odborné poradenstvo a zabezpečiť, aby celý proces prebehol hladko a bez zbytočných prekážok. Bez ohľadu na to, či sa jedná o premenu akciovej spoločnosti, spoločnosti s ručením obmedzeným alebo inej právnej formy, môžete sa spoľahnúť na náš tím.

Zlúčenia obchodných spoločností

Pri zlúčení dvoch alebo viacerých spoločností môže nastať rad výziev. Naši právnici vám poskytnú všetky potrebné informácie a asistenciu v každom kroku procesu zlúčenia. Naše cieľom je zabezpečiť, aby všetky vaše práva a záujmy boli chránené a aby zlúčenie bolo vykonané v súlade s platnými právnymi predpismi.

Premiestnenie sídla spoločnosti

Ak plánujete premiestnenie sídla vašej spoločnosti, môžeme Vám poskytnúť náležitú podporu. Zaberieme sa za všetky administratívne povinnosti a kontaktujeme príslušné orgány s cieľom zabezpečiť bezproblémové premiestnenie.

Zastúpenie pred príslušnými orgánmi

Naši právnici budú zastupovať vašu spoločnosť a zabezpečia všetku potrebnú komunikáciu s príslušnými orgánmi a inštitúciami. Všetky vaše dokumenty a náležitosti budú starostlivo spracované a predložené s ohľadom na platné legislatívne požiadavky.

Nezáleží na tom, či ide o malú miestnu spoločnosť alebo veľké nadnárodné podnikanie, naša advokátska kancelária je pripravená poskytnúť individuálny prístup a najvyššiu kvalitu služieb.
Zabezpečíme, aby Vaše korporačné premeny prebehli bezpečne, efektívne a v súlade s platnými právnymi predpismi. Sme tu, aby sme Vám pomohli a podporili v každom kroku procesu.

Kontakt

Kontaktujte nás ešte dnes

Neváhajte nás kontaktovať a začnime spolupracovať na realizácii Vašich korporačných premien. Vaše dôverné informácie sú u nás v bezpečí a Vaše úspešné premeny sú naším cieľom.